Kengetarja e njohur behet nene, e njofton lajmin permes rrjeteve sociale

Kengetarja e njohur Rezarta Smaja eshte bere nene per here te pare. Ajo e ka bere te ditur lajmin ne rrjetin social Facebook, duke shprehur emocionet e saj dhe te bashkeshortit.
“Falenderojme Zotin qe e solli ne krahet tona kete vocrrake shendosh e mire,
Ju falenderojme shume te gjitheve per urimet qe na keni bere inbox apo ne profile …
Nji nga keto dite do ju prezantojme me engjellin tone te vogel qe tani per tani po na mban larg nga rrjetet sociale. ☺☺☺☺
Ju perqafoj te gjitheve miq e dashamires.
Me Respekt mami Rezi dhe babi Jetmiri
PS.-Per mamin tim – “MOM .. I LOVE U! ” ❤❤❤❤❤❤??????”, perfundon statusi i Rezarta Smajes ne Facebook. ShkodraWeb i uron jete te gjate e te lumtur bebit, Rezartes e Jetmirit te sapo bere prinder.