ShkodraWeb Media

E Vërteta të bën të lirë!

Këngëtari i njohur i jep fund lidhjes 9 vjeçare me të fejuaren, Mateus rikthehet zyrtarisht beqar…

Mesa duket këngëtarët shqiptarë po bëjnë ‘bilancin e vitit’ dhe personi që kanë zgjedhur të largojnë nga jeta e tyre është pikërisht partneri. Ditën e sotme Mateus Frroku bëri me dije se është beqar dhe se i ka dhënë fund lidhjes me partneren e tij.

Dyshja ishin të lidhur prej 9 vitesh dhe vetëm para dy vitesh u fejuan në një ceremoni zyrtare. Por i ftuar në “Ditë e re”, Mateusi tha se tashmë është beqar pasi nuk e vazhdon më lidhjen.

Vetëm një ditë më parë Stine lajmëroi që ishte ndarë nga partnerja e tij me të cilën ka edhe një vajzë. Me anë të një statusi në rrjetet sociale këngëtari i uroi gjithë të mirat Gracielës. /Burimi:Panorama/

Loading...
Copyright ShkodraWeb Media © 2019 All rights reserved. | Politika e Privatësisë nga ShkodraWeb Media.