KALENDARI – Tre ditë Superligë këtë javë, ja kur luhet ndeshja Vllaznia- Tirana…

Java e shtatë e Kategorisë Superiore do të ngrejë siparin mbrëmjen e së premtes ku do të luhet ndeshja Dinamo-Kukësi në orën 19:45.

Ditën e shtunë do të zhvillohen dy ndeshje, në orën 13:45 takimi Laçi-Skënderbeu dhe në orën 16:45, derbi i Shqipërisë, Vllaznia-Tirana.


Të dielën do të luhen dhe dy ndeshjet e fundit të Kategorisë Superiore, në orën 13:45, dueli Teuta-Kastrioti dhe në orën 16:45 Partizani-Egnatia.

NDESHJET E JAVËS SË 7-TË NË KATEGORINË SUPERIORE 

E premte, 29 tetor 2021 –

DINAMO – KUKËSI | 19:45

E shtunë, 30 tetor 2021 –

LAÇI – SKËNDERBEU | 13:45

VLLAZNIA – TIRANA | 16:45

E dielë, 31 tetor 2021 –

TEUTA – KASTRIOTI | 13:45

PARTIZANI – EGNATIA | 16:45