Ju e njihni Rita Oren, por pak dine per motren e saj seksi (foto)

Këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora njihet tashmë ndërkombëtarisht, por të paktë janë ata që janë në dijeni për ekzistencën e motrës së saj.
Ajo quhet Elena dhe është po aq tërheqëse sa dhe motra e saj. Edhe pse jo e famshme, në rrjetet sociale Elena Ora është mjaft e ndjekur.
Foto e fundit që ka postuar në InstaGram, ka marrë shumë pëlqime dhe komente pozitive për pamjen e saj./balkanweb/