Jozefina Topalli publikon foton dhe u kërkon ndjekësve në Facebook: Gjejeni judën!

Para pak minutave ish- kryetarja e Kuvendit Jozefina Topalli ka publikuar një foto në profilin e saj në Facebook. Bëhet fjalë për një seancë të tensionuar të Kuvendit, në kohën kur PD ishte në pushtet dhe në aleancë me LSI-në. Topalli ua lë ndjekësve ta shijojnë këtë foto, por duke u kërkuar: Gjejeni judën!

Nuk është e qartë se kë ka dashur të godasë ish- deputetja e Shkodrës me këtë foto, por ajo publikohet në ditën e 5 vjetorit të ndarjes tragjike nga jeta të Sokol Olldashit. Në foton e publikuar Olldashi shihet në këmbë, ndërsa Basha i ulur në krah të Ilir Metës. Për më shumë, mund të shikoni postimin e Topallit më poshtë.

 

Loading...

Postimet e fundit nga ShkodraWeb

DENONCIMI/ “Helmim masiv në çerdhen në Pukë, kryebashkiaku bën presion për të mbajtur ngjarjen të fshehtë”

Ish-...

Eleminimet pa autor në Shkodër: Autorët të paguar, profesionistë të huaj dhe lidhja me Malin e Zi…

Ngjarjet...

Amerikanët nuk i kërkuan falje Ramës për Saimir Tahirin…

Pak...

Close