“Jozefina” poston foto me Tom Doshin dhe nje koment pikant

Aktorja e njohur e humorit, Rudina Dembacaj qe inskenonte edhe Jozefina Topallin ne skene, ka postuar nje foto te vecante ne instagramin e saj. Ajo ka pozuar bashke me deputetin e Shkodres Tom Doshi, duke shoqeruar foton me nje koment te shkurter por pikant: “Ne malsorët e kemi humorin ne gjak…#respekt#tomdoshi #dymalsor”. /ShkodraWeb/