ShkodraWeb Media

E Vërteta të bën të lirë!

Japonia arrin fitore historike në Botëror, mund Kolumbinë 2 -1 dhe shpreson për më tej..

Japonia ia ka dalë të marrë një fitore, e para në historinë e saj ndaj një vendi të Amerikës Latine. Niponikët janë favorizuar edhe nga nxjerrja me karton të kuq që në minutën e tretë të një futbollisti i Kolumbisë. Fillimisht kaluan në avantazh japonezët, për tu barazuar nga kolumbianët. Goli i fitores erdhi me këkë, pavarësisht se niponikët njihen si popull shtatshkurtër.

Për tu bërë pjesë e grupit "ShkodraWeb Media" mjafton të klikoni JOIN GROUP dhe kerkesa juaj do të shqyrtohet menjëherë. KOMUNITETI SHKODRAWEB MEDIA ONLINE: https://www.facebook.com/groups/shkodrawebportal/

Copyright ShkodraWeb Media © 2019 All rights reserved. | Politika e Privatësisë nga ShkodraWeb Media.