Ja kur do te martohen Marina Vjollca dhe Getoar Selimi…

Pas 2 vitesh lidhje më në fund Marina dhe Getoari duket se kanë vendosur të martohen.

Burime për “Prive” pohojnë se është shtatori muaji që moderatorja dhe reperi kanë zgjedhur të kurorëzojnë dashurinë e tyre.

Data e saktë ende nuk dihet, ndërsa mësohet se dasma do të zhvillohet në Prishtinë, pikërisht në vendlindjen e Getoarit.


Të ftuarit dhe vendi se ku do të zhvillohet ceremonia e dasmës janë akoma surprizë, ndërsa mësohet se do të jetë një dasmë sipas zakoneve./shqiptarja.com/