ShkodraWeb Media

E Vërteta të bën të lirë!

Ishte për vizitë mjekësore në Itali, ndëtrron jetë humoristi i njohur- pjesë e “Parodistëve të Vlorës”…

Një lajm i trishtë vjen këtë të enjte për botën e artit dhe kinematografisë, ndërsa njoftohet se është ndarë nga jeta aktori Muhamet Liko. Ai ishte pjesë e grupit të dashur për publikun, parodistët e Vlorës.

Liko ka ndërruar jetë sot në Itali, ku ndodhej për një vizitë mjekësore.

Loading...
Copyright ShkodraWeb Media © 2019 All rights reserved. | Politika e Privatësisë nga ShkodraWeb Media.