Ishte duke ecur anës rrugës, 63 vjeçari ndërron jetë në vend pasi përplaset nga një makinë në Itali

Përplasje fatale nga nje automjet për nje shqiptar ne Itali. Ngjarja ka ndodhur pasditen e djeshme ne Rimini dhe ka humbur jetën nje shqiptar 63-vjeçar, emri i te cilit nuk eshte i ditur. Mediat italiane shkruajne se shqiptari ishte duke ecur në anë të rrugës, kur nje automjet e mori përpara dhe e hodhi disa meter me tej.


Perplasja ka qene fatale dhe shqiptari ka ndërruar jetë ne vend. Policia ndaloi drejtuesin e mjetit dhe nisi hetimet per te zbardhur shkaqet e ketij aksidenti.

Për të afishuar reklamën apo njoftimin tuaj në ShkodraWeb Media mund të kontaktoni duke klikuar ShkodraWeb Media dhe menjëherë do të kontaktoheni nga stafi. ShkodraWeb Media ju mirëpret!