Ish- ministri i Brendshem mesazh prekes per te birin..

Dritan Demiraj ka uruar publikisht ne Facebook djalin e tij per ditelindje. Ish- ministri i brendshem, shkruan: “Biri im gezuar ditelindjen!
Ta them me te njejtin gezim qe me perfshiu kur mora lajmin e ardhjes tende ne jete dhe me te njejten dashuri te pamate qe kam ndjere kur te pashe per here te pare!
Te perqafoj fort Drilon Demiraj dhe me mungon shume. DD.”.. Ky status shoqerohet me foton e djalit por edhe te vajzes se ish- ministrit. /ShkodraWeb/