Ish- kryetari i PD-se flet hapur: Bashkeqeverisja PD-PS eshte thjeshte imagjinare

Shkruan ne Facebook ish- kryetari i PD, deputeti i zgjedhur me 25 qershor, Tritan Shehi: Perseri me “FAKE NEWS” per te perbaltur PD-ne! Mjegullnaja e radhës: Ministri Demiraj do te vazhdoje si minister edhe ne “Qeverine Rama 2”!!! Dhe mbas kesaj “shkrehen bateri topash” kunder Bashes e politikave te PD; pa dyshim edhe nga “dashamires” te PD! Mbasi u shfry tullumbaci i koalicionit me LSI, po fryhet nje tjeter, ai i lidhjeve imagjinare PD-PS! Sa shume fabrika dizinformimi jane sponsorizuar? Apo eshte nje e vetme me shume finale??? E gjithe kjo me kujton “Pallatin e Endrave” te te madhit Kadare. /ShkodraWeb/