Ish- kryetari i Kuvendit humbet nenen e tij, e njofton ne rrjete sociale

Shkruan ne Facebook ish- deputeti i PD-se dhe ish- kryetari i Kuvendit Kastriot Islami: “Nena jone e dashur mbreme eshte larguar prej nesh…
Ajo e deshte shume jeten dhe ne e donin shume ate ta kishim prane nesh…U perpoqem shume…
Te duam shume dhe ti do te mbetem gjithnje mes nesh….
U Prehsh e qete nena jone!”. /ShkodraWeb/