Ish- kryeministri Berisha nuk ndalet, ja ku do të jetë nesër me “Foltoren” e tij…

Lideri historik i Partisë Demokratike, Sali Berisha, njoftoi online mbajtjen e “Foltores” së Kuçovës.

Foltorja do organizohet të enjten në ora 17:00 në kinemanë e qytetit.

Njoftim

Nesër, ditën e enjte me datën 25 nëntor në ora 17:00, në Kinemanë e qytetit Kuçovë do mbahet “Foltorja: Për një Parti Demokratike më të bashkuar, më të fortë, më të hapur”.


Ftoj të gjithë demokratet dhe demokratët e Kuçovës të marrin pjesë. Vetëm të bashkuar fitojmë

Open

Close