Ish- kryeministri Berisha njofton takimin e radhës, ja ku do të jetë të martën me “Foltoren” e tij…

Lideri historik demokrat, Sali Berisha, ka njoftuar mbajtjen e Foltores së Dibrës të martën më 19 tetor, në Pallatin e Kulturës në Peshkopi. Takimi do zhvillohet në orën 17:00.

Njoftim!


Ditën e marte me datën 19 tetor në ora 17:00 në Pallatin e Kulturës të Peshkopisë do mbahet “Foltorja: Për një Parti Demokratike më të bashkuar, më të fortë, më të hapur”.

Ftoj demokratet dhe demokratët e Peshkopisë të marrin pjesë.

Vetëm të bashkuar fitojmë!