Ish- kryeministri Berisha i rikthehet turit të “Foltores”, ja ku do të jetë këtë fundjavë…

Nga Shkodra të dielën e kaluar, ish- kryeministri Berisha njoftoi nisjen e një turi me qytetarët. Ai bëri me dije se me 11 dhjetor, “Foltorja” mbaroi misionin e saj në takime me demokratët dhe strukturat e PD- së. Berisha la të kuptohej se turi do të kishte tjetër synim, mbase edhe emër, jo më “Foltore”.

Para pak minutave, në faqen e tij zyrtare në Facebook ish- kryeministri ka njoftuar për një tjetër “Foltore”, këtë herë në Rreshen me banorët e Mirditës.


Njoftim!

Diten e shtune me 22 janar ne ora 11:00 ne Pallatin e Kultures te Rreshenit mbahet Foltore me qytetaret e Mirdites! Bashkë sjellim shpresen dhe fitojme! Ftohen te gjithe te marrin pjese! sb