Ish- deputeti dhe moderatorja e njohur shtojne familjen e tyre me nje djale

Sot është një ditë e veçantë për Ilva Taren dhe Eduard Selamin, pasi familjes së tyre i është shtuar një trashëgimtar i vogël. Gazetarja e njohur është bërë nënë për herë të dytë, duke sjellë në jetë djalin. Djali i saj mësohet se gëzon shëndet të plotë dhe ka lindur me peshë 3 kilogram e 600 gram. Emri i zgjedhur nga gazetarja për djalin e saj mësohet se është Thomas. I urojmë jetë të gjatë dhe të lumtur vogëlushit!