Isa Mustafa zgjidhet me brohoritje si kryetar i LDK-së edhe për katër vjet, nuk kishte rival përballë…

Isa Mustafa është rikonfirmuar shef i LDK- së edhe për katër vjet. Ai është votuar me aklamacion (duartrokitje, brohoritje) dhe ka qenë i vetmi kandidat për Kryetar të partisë. Me shumicë votash, delegatët e LDK-së vendosën që Isa Mustafa të jetë përsëri udhëheqësi i partisë, shkruan Indeksonline.

Procesi i Kuvendit Zgjedhor u mbajt me dyer të mbyllura për publikun.


Për t’u bërë pjesë e grupit të "ShkodraWeb Media" mjafton të klikoni JOIN GROUP dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHKODRAWEB MEDIA ONLINE: https://www.facebook.com/groups/shkodrawebportal