ShkodraWeb Media

E Vërteta të bën të lirë!

I përmendi rrogën Mirush Kabashit, Jul Deda “i përvishet” Hervin Çulit: Palaço, i përmend rrogën tjetrit…fodull

Në debatin në distancë që ka nisur në mes artistëve që kundërshtojnë shembjen e Teatrit Kombëtar me drejtorin e këtij institucioni Hervin Çuli ka ndërhyrë edhe aktori shkodran Julian Deda. Aktori i njohur është treguar mjafti ashpër ndaj Çulit, sidomos për qëndrimin publik ndaj aktorit Mirush Kabashi lidhur me rrogën e tij, që ia vuri në dukje publikisht Çuli. Jul Deda shkruan në faqen e tij zyrtare në Facebook: “

Ketij palaços, qe i permend rrogen “Nderit te Kombit” Mirush Kabashi, do ishte me mire mos t’i jepej fare rroga, se gjithsesi do shkoje te vendi e do ta beje rrush e kumbulla.

P.s. Turp, i permend rrogen tjetrit, fodull.”.

Për tu bërë pjesë e grupit "ShkodraWeb Media" mjafton të klikoni JOIN GROUP dhe kerkesa juaj do të shqyrtohet menjëherë. KOMUNITETI SHKODRAWEB MEDIA ONLINE: https://www.facebook.com/groups/shkodrawebportal/

Copyright ShkodraWeb Media © 2019 All rights reserved. | Politika e Privatësisë nga ShkodraWeb Media.