Hyri për tu larë në det, gjendet i pajetë në bregdetin e Shëngjinit i riu 34 vjeçar…

Humb jetën një 34 vjeçar nga Prizreni i Kosovës në plazhin e Shengjjnit. I riu humbi jetën në zonën e Ranës se Hedhun ndërsa ishte aty për pushime. Ai është nxjerre pa shenja jete nga uji dhe menjëherë është njoftuar autoambulanca, ndërsa policia ka nisur hetimet.

Dýshohet se ai ka pësuar arrest kardiak pasi edhe uji ka qenë i ftohtë këto ditë, por duhet theksuar se në zonën ku ndodhi ngjarja, nuk ka vrojtues deti të cilët mund ti kishin dhënë me shpejt ndihmen e parë.


 ABCOM ║ VODAFONE