Humbet jeten ne spital turisti, probleme kardiake nga uji i detit

Drejtoria Vendore e Policisë së qytetit bregdetar te Durresit bën me dije se një ditë më parë, rreth orës 14:25, shtetasi me inicialet F.Ç., 52 vjeç, banues në Tiranë, i cili ka vuajtur nga zemra, sapo është futur në det, i ka rënë të fikët dhe në orën 15:00, ndërroi jetë në spital. Po punohet për përcaktimin e shkakut të vdekjes.