HOROSKOPI – Si nis java e re për shenjën tuaj, mësoni parashikimin e yjeve për shenjën tuaj, e hënë 4 tetor 2021

Dashi

Këtë të hënë 4 tetor do të zbuloni gjëra shumë interesante (pozitivisht) për një person ose edhe për partnerin/en tuaj, pasi do të sillet shumë mirë me ju dhe do të shihni që është i aftë për shumë bujari dhe mirëkuptim. Kjo ju bën të ndiheni shumë të sigurt dhe të harroni përleshjet e vogla ose gjestet e këqija.


Demi

Dikush ju fton në një takim, për të ngrënë ose për të ndarë një aktivitet që mund të jetë shumë i këndshëm dhe relaksues. Bëhuni të disponueshëm nga e gjithë kjo edhe nëse jeni pak në siklet sepse këta janë njerëz më të fuqishëm se ju ekonomikisht.

Luani

Ju propozojmë të stërvitni mendjen tuaj për të jetuar të tashmen, për ta shijuar atë me gjithë forcën tuaj, çfarëdo që të bëni, sepse në këtë mënyrë ai ankth për të ardhmen që ndonjëherë ju bën kaq të pakëndshëm do të zhduket. Mos lejoni që të hyjnë mendimet negative ose toksike, thuhet në horoskopin e të hënës 4 tetor që noa.al përkthen nga përshkrimi ditor i astrologut Paolo Fox.

Virgjëresha

Mos lejoni që një situatë e pakëndshme të prishë ditën tuaj. Qëndroni larg nga kushdo që i tejkalon përshkrimet e halleve të e tyre këtë të hënë sepse kjo nuk do t’ju sjellë asgjë që mund të jetë e mirë për ju. Një aktivitet fizik do t’ju ​​pengojë, edhe nëse nuk është shumë intensiv.

Peshorja

Hëna në hapësirën tuaj zodiakale ju jep kaq shumë forcë. Nga pikëpamja ekonomike, megjithatë, diçka është ende e gabuar: kohët e fundit ka pasur shumë shpenzime. Në dashuri, sipas horoskopit të Paolo Fox, duhet të jeni të kujdesshëm: historitë disi kritike, në fakt, mund të pësojnë tronditje. Prandaj është më mirë të vazhdoni me kujdes, duke mbrojtur marrëdhëniet me të tjerët dhe në veçanti ato me shenjat e Shigjetarit dhe Binjakëve.

Akrepi

Nëse keni njerëz të moshuar pranë, do të jeni në kontakt të ngushtë me ta këtë të hënë, pasi jeni të vetëdijshëm se ata kanë nevojë për mbështetjen dhe dashurinë tuaj. Mundohuni të organizoni ditën tuaj në mënyrë që, përveçse të keni momente shpërqendrimi, të keni edhe pak kohë të lirë.

Shigjetari

Planet tuaja familjare do të jenë ato që ju shqetësojnë më shumë ose ato në të cilat përqendroni vëmendjen tuaj. Do ta vendosni atë marrëdhënie mbi gjithçka tjetër dhe gjithashtu do t’i thoni jo planeve të tjera që disa miq mund t’ju ofrojnë. Është një zgjedhje shumë e mençur.

Bricjapi

Java e re nis me disa vështirësi: deri të mërkurën duhet të bëni durim, nuk do të ketë shumë dyshime. Nuk mungojnë angazhimet, gjërat për të bërë janë të shumta dhe paratë janë të pakta. Ditët e ardhshme do të jenë pak të lodhshme, njëfarë tensioni do të ndihet veçanërisht në marrëdhëniet familjare.

Ujori

Dëshira për të bërë gjëra të reja do të jetë shumë e fortë këtë të hënë dhe do t’i tërhiqni njerëzit përreth jush drejt një aktiviteti disi të veçantë, të cilin ata do ta vlerësojnë shumë, dhe do t’ju bëjë të ndiheni mirë. Do të jetë një ditë për të mos menduar për asgjë negative.

Peshqit

Duhet të kujdeseni për veten pak më shumë dhe të ndaloni të hani ose të përfshiheni në aktivitete që përfshijnë konsum të tepruar fizik. Trupi juaj ka nevojë për një kohë rikuperimi, kështu që kërkoni mënyra për të udhëhequr një jetë më të rregullt dhe me ushqime sa më natyrale.