HOROSKOPI – Si nis java e re për shenjën tuaj, mësoni parashikimin e yjeve për ditën e hënë 27 dhjetor 2021

Dashi

Pritet një afrim i vogël për çiftet që kanë shumë kohë së bashku. Në punë nuk keni një ambient të favorshëm përreth, nuk janë ditë të lehta për të vendosur.


Demi

Në dashuri, mos i nënvlerësoni takimet e reja, Venusi është i favorshëm për ju. Keni një energji të këndshme pozitive në punë. Ju keni shumë për të bërë.

Binjakët

Hëna është e favorshme, ka mundësi të sjellë pak harmoni në marrëdhëniet e lindura keq. Në punë, kujdes nga keqkuptimet me Peshqit dhe Shigjetarin.

Gaforrja

Dita e zezë: ndiheni të zemëruar dhe nuk duroni dot asgjë dhe askënd. Nëse keni një biznes, duhet ta rishikoni atë. Shikoni për projekte të reja me vitin e ri.

Luani

Hëna e favorshme: organizoni natën e Vitit të Ri me një person që ju pëlqen. Në punë, mbani një sy në disa operacione biznesi.

Virgjëresha

Ditë pozitive në dashuri, edhe 29 do të jetë e tillë. Në punë përgatituni të zhvilloni ide të reja sepse nuk ju mungon kreativiteti.

Peshorja

Më në fund Hëna është në shenjën tuaj! Por kujdes nga projektet partnere, disa mund edhe të ngadalësohen pak. Një situatë disi hibride në punë: duart tuaja janë të lidhura, por deri në shkurt do të ketë një zgjidhje.

Akrepi

Në dashuri është ende një ditë interesante, kulmi pritet në 29. Në punë nuk ka ndryshim, thjesht ata që punojnë me përqindje mund të kenë diçka më shumë.

Shigjetari

Sot është një ditë rikuperimi për dashurinë. Në punë, merrni një moment për të reflektuar.

Bricjapi

Në dashuri është koha për të sqaruar gjërat, veçanërisht nëse një histori nuk merr hov ose keni pasur dallime të vogla. Në punë dhe pse do të jeni të motivuar, sot edhe nesër nuk do të keni mundësi për të bërë shumë.

Ujori

Dashuroni pa rezervë sot: Hëna është në pozicion të mirë. Në punë pritet një rrugë e re karriere.

Peshqit

Mos u ndalni në të shkuarën, sot është një ditë me një hënë më të mirë se Krishtlindjet. Në punë keni mundësi të rishikoni një marrëveshje apo kontratë.