HOROSKOPI – Si nis java e re për shenjën tuaj, mësoni parashikimin e yjeve për ditën e hënë 10 janar 2022

Dashi

Sot është një moment i rishikimit të vërtetë sentimental. Hëna në mëngjes do të jetë në gjendje t’ju japë një ngarkesë të mirë emocionale. Në punë, merrni kohën tuaj.


Demi

Kjo ditë ka lindur me një Hënë që godet në shenjë, një periudhë shumë produktive për ndjenjat. Në punë, projektet më largpamëse janë ato fituese.

Binjakët

Java fillon në një mënyrë interesante për ju, nga data 13 Hëna do të kalojë në shenjën tuaj. Në punë, prania e Jupiterit kërkon që të zgjidhni problemet tuaja ligjore.

Gaforrja

Hëna është më pak tinzare për ju, por pyetjet e hapura mbeten për t’u diskutuar dhe thelluar. Në punë keni probleme të vogla me përqendrimin dhe shumë gjëra për të bërë.

Luani

Kushtojini vëmendje në dashuri situatave të ashtuquajtura paralele, do të ndodhë që të përjetoni shpërqendrime. Në punë është mirë të mos bëni shumë sot.

Virgjëresha

Situata përmirësohet veçanërisht pasdite, kur Afërdita dhe Dielli do t’ju buzëqeshin. Kujdes nga daljet, problemet në horizont nga ana financiare.

Peshorja

Pasdite energjia e mirë do të kthehet, por në mëngjes është më mirë të shmangni konfliktet dhe situatat e tensionit. Periudha e mundësive të rëndësishme në punë, dini si të përfitoni prej saj.

Akrepi

Duhet të merreni me problemet në çift, ka nevojë për të zgjidhur disa keqkuptime. Sot fillon një rrugëtim i ri në punë nëse ju pëlqejnë gjërat e reja.

Shigjetari

Mëngjes i mbrojtur nga një hënë e mirë e favorshme, do të bëni takime interesante. Në punë, ju jeni duke e drejtuar lojën, ndaj bëni më të mirën.

Bricjapi

Një ditë që nuk nis në mënyrën më të mirë, megjithatë ka ende kohë për t’u rikuperuar. Mos përjashtoni propozime dhe ftesa të reja, herët a vonë do të filloni biznesin tuaj nëse kjo është ajo që dëshironi.

Ujori

Dita fillon në një mënyrë shumë interesante, por pasdite do të keni disa mendime të tjera. Është e mundur të tërhiqni çështje të vjetra edhe nga viti i kaluar.

Peshqit

Çiftet që interesohen vërtet për historinë e tyre do të mund të rikuperohen në maksimum tre muajt e ardhshëm. Në punë dëshironi të ndryshoni gjithçka për shkak të tensioneve dhe dëshirave të pashprehura.