HOROSKOPI – Parashikimi i yjeve për ditën e sotme, e shtunë 9 korrik 2022, çfarë ju rezervon fati…?

Dashi

Dashuria për çiftet nuk do shkojë shumë mirë. Do qëndroni pak larg njëri-tjetrit sot, por në fund të ditës do kuptoni se nuk mund të bëni dot pa të.


Demi

Çiftet sot rrezikojnë të kenë probleme. Nëse vazhdoni të abuzoni me aftësinë tuaj joshëse me të tjerët mund të ketë edhe ndarje për disa.

Binjakët

Hëna do iu nxitë të mos shpenzoni shumë gjatë kësaj dite. Nuk do keni probleme dhe nuk do shqetësoheni për asgjë.

Gaforrja

Do jetë një ditë shumë e bukur! Plutoni do iu mbrojë në sektorin financiar. Do keni shumë fat. Përfitoni sa më shumë, por tregohuni në çdo moment edhe vigjilentë.

Luani

Tek financat do keni pak fat, por ju mund ta humbni edhe atë nëse nuk tregoheni të matur. Mos bëni asnjë transaksion financiar.

Virgjëresha

Mos ndryshoni asgjë në jetën sentimentale sot edhe pse dëshira do jetë shumë e madhe. Është shumë e lehtë të shkatërrosh gjithçka, por për ta rindërtuar është shumë e vështirë.

Peshorja

Do jeni sot përsëri të mërzitur. Megjithatë financat do jenë në përgjithësi të mira, por nëse do bëni shpenzime mendohuni mirë sa do shpenzoni.

Akrepi

Marrëdhënia juaj me atë që dashuroni do të përmirësohet edhe më tepër. Falë Venusit do tregoheni më të kuptueshëm dhe tolerantë me të.

Shigjetari

Urani do të provokojë një stuhi të lehtë tek çiftet. Do jeni pak më shumë sesa duhet dyshues ndaj partnerit dhe për këtë do e bezdisni me pyetje. Mos e teproni!

Bricjapi

Nëse jeni në një lidhje përfitoni nga lumturia që do iu japë ajo. Mund të ketë edhe ndonjë mosmarrëveshje të vogël gjatë ditës por do të zgjidhet me mirëkuptim.

Ujori

Dita juaj do jetë plot e përplot me ndodhi të këndshme. Së bashku me partnerin do bëni edhe plane për të ardhmen. Në planin financiar kënaquni me ato që do iu sjellin planetët.

Peshqit

Marsi do iu ndihmojë me buxhetin tuaj. E vetmja gjë që iu duhet të bëni është të pakësoni sa më shumë shpenzimet gjatë ditës së sotme, sepse mund të keni probleme.