HOROSKOPI – Parashikimi i yjeve për ditën e sotme, e hënë 15 gusht 2022, çfarë ju rezervon fati…?

Dashi

Është një mes gushti që flet për dashurinë! Nëse kohët e fundit keni takuar një person të mirë, përfitoni nga kjo ditë e hënë 15 për të organizuar diçka të këndshme së bashku.


Demi

I bukur ky qiell për çiftet që duan njëri-tjetrin, nuk e përjashtoj ardhjen e një ngjarjeje të lumtur. Moment pozitiv edhe në punë, lajme të mira janë rrugë.

Binjakët

Jeni plot energji dhe keni vërtet ndjenjën se jeni në gjendje t’i ngjiteni dhe malit më këmbë! Jeni i sigurt që të tjerët janë gati t’ju ndjekin?

Gaforrja

I bukur ky qiell për ndjenjat, dita e hënë ju fton të hapni zemrën ndaj njohurive të reja dhe, siç thonë ata, nga ajo që vjen.

Luani

Yje interesante për dashurinë, nëse e keni synuar një person, mos e lini të ikin. Mund të përjetoni emocione të forta!

Virgjëresha

Yjësi intriguese për zemrat e vetmuara! Përfitoni nga kjo ditë e hënë për të zgjeruar miqësitë tuaja, mund të befasoheni këndshëm.

Peshorja

Yjësi e rëndësishme për ata që janë në çift prej kohësh! Ndjeni kërkesën e legalizimit të lidhjes për të ndërtuar një të ardhme së bashku me partnerin/en.

Akrepi

Këtë të hënë mund të jeni pak nervozë, yjet ju ftojnë të tregoheni të kujdesshëm. Rikuperim nga orët e mbrëmjes e në vazhdim.

Shigjetari

Qiell interesant për zemrat e vetmuara, tregoni anën tuaj më të mirë dhe do të jeni vërtet të parezistueshëm.

Bricjapi

Këto yje janë të renditura bukur për dashurinë, butësia e ripërtërirë e sjelljes tuaj ju lejon t’i shikoni gjërat me optimizëm dhe pa shumë vramendje.

Ujori

Yjësia është e rëndësishme nëse doni të filloni të vendosni tullat e një projekti që do të zhvillohet nga vjeshta. Por gjithsesi, kushtojini vëmendje shpenzimeve.

Peshqit

Kohët e fundit keni qenë mjaft nervozë, ndiheni sikur askush nuk po ju kupton dhe ndjeni sikur nuk mund të jepni më të mirën. Këtë të hënë përpiquni të relaksoheni duke lënë mënjanë mosmarrëveshjet.