HOROSKOPI – Parashikimi i yjeve për ditën e sotme, e diel 10 korrik 2022, çfarë ju rezervon fati…?

Dashi: Hëna është gati të hyjë në shenjën tuaj dhe tani gjithçka bëhet më intriguese. Ata që i kanë dhënë fund një lidhjeje mund të lënë gjithçka pas dhe të fillojnë nga e para. Në punë po vijnë lajme dhe mundësi: detyra të reja të mundshme!

Demi: Epo dashuria duket OK, qielli premton për mirë, por duhet të shkoni në vendet e duhura sepse vetëm kështu pasioni do të rindizet. Në punë, përpiquni t’i vlerësoni me qetësi të gjitha propozimet: nxitimi nuk është kurrë aleati i duhur!


Binjakët: Dikush po mendon dhe shfaq interes për ju, por ju nuk e dini. Në punë, shumë dyshime në planin financiar dhe gjithashtu ankth për shitjen e disa aseteve. Mos u shqetësoni, çdo gjë do të zgjidhet herët a vonë!

Gaforrja: Hëna në mëngjesin e kësaj të diele është në anën tuaj, kështu që ju jeni shumë më i preferuar nga të tjerët. Takimet gjejnë mbështetje. Në punë, më në fund mund të merrni frymë lehtësisht: nuk ka më aq shumë probleme për të zgjidhur!

Luani: Hëna është në anën tuaj dhe ata që janë në çift prej disa kohësh, mund të duhet thjesht të zyrtarizojnë historinë e tyre. Në punë jeni pak të shqetësuar, keni çështje familjare për të zgjidhur!

Virgjëresha: Hëna është në dizavantazh me shenjën tuaj, ndaj mund të ketë disa siklete të vogla për t’u zgjidhur në dashuri. Në punë, si thua t’i japësh hapësirë ​​projekteve afatgjata?

Peshorja: Hëna është në dizavantazh edhe me shenjëb tuaj, kështu që mund të sjellë disa polemika në dashuri. Në punë, filloni të mendoni për të ardhmen sepse shpërblimet do të vijnë në vjeshtë!

Akrepi: Hëna është gati të arrijë në shenjën tuaj, kështu që lëreni veten të shkoni tek emocionet. Në punë, nga pikëpamja ekonomike, keni probleme, por mos e vrisni shumë mendjen. Kini parasysh që herët a vonë ata që duhet do ta kuptojnë!

Shigjetari: Hëna është në anën tuaj, Jupiteri gjithashtu: kështuqë lëreni veten të shkojë pas ndjenjave dashurore. Në punë, përpiquni të përqendroheni në prioritetet tuaja – ndoshta keni nevojë për pushime!

Bricjapi: Në dashuri duhet të qëndroni të qetë sepse ndonjëherë dëshironi të hidhni përmbys gjithçka. Në punë, përpiquni të filloni nga e para: dalëngadalë gjithçka do të përmirësohet!

Ujori: Ditë e mirë për ndjenjat, qiell premtues për historitë e sapolindura. Ata që janë në krizë, megjithatë, duhet të bëjnë një pauzë e të shohin se ku janë. Në sferën profesionale, pranoni çdo propozim: puna me të tjerët mund t’ju ndihmojë!

Peshqit: Jeni pak të shqetësuar, por në dashuri, gjithçka do të jetë më e qartë nga 18 korriku. Në punë, Marsi është në anën tuaj dhe do t’ju ndihmojë në këtë fazë rikuperimi!