ShkodraWeb Media

E Vërteta të bën të lirë!

HOROSKOPI/ Çfarë parashikojnë yjet për shenjën tuaj, premte 7 qershor 2019…

DASHI

Ndikimet planetare ju sugjerojnë të jeni një dëgjues i vëmendshëm sot. Në dashuri do të keni mbështetjen e partnerit tuaj, por bëni kujdes të mos lëndoni asnjë.

DEMI

Gjatë ditës së sotme do të keni mundësi të vlerësoni gjërat e vogla të cilat rezultojnë të rëndësishme në jetën tuaj. Në aspektin afektiv do të keni nevojë e dëshirë për gjëra të reja e për tu argëtuar.

BINJAKET

Nëse jeni duke jetuar prej kohësh një marrëdhënie në çift sot do të keni mundësinë të merrni vendime të rëndësishme për të ardhmen tuaj. Në ambientin e punës do të reflektoni gjatë për gjëra që dëshironi të bëni.

GAFORRJA

Gjatë ditës së sotme do të jeni më skeptikë se zakonisht. Në aspektin afektiv do të kaloni një periudhë pavendosmërie ku dhe vet nuk e dini se çfarë kërkoni. Një këshillë: kujdes me lëvizjet tuaja.

LUANI

Do të ndjeni nevojën për të përjetuar emocione të reja dhe një jetë më aktive. Në ambientin e punës janë duke ju afruar mundësi të reja dhe të favorshme për të ecur përpara .

VIRGJERESHA

Duhet të jeni të gatshëm për gjithçka e të mundni frikën që keni ndaj ndryshimeve. Në aspektin afektiv duhet të hidhni hapa të ngadaltë për të marrë atë që po kërkoni.

PESHORJA

Gjatë ditës së sotme një debat me një mik mund t’ju shkaktojë probleme e t’ju bëjë nervozë. Në punë tregohuni të vëmendshëm e do të arrini qëllimet tuaja.

AKREPI

Do të jeni më të ngadaltë se zakonisht por mjaft të përpiktë në punën tuaj. Në aspektin afektiv bëni mirë të dëgjoni edhe dëshirat e partnerit e gjithçka d të shkojë mirë.

SHIGJETARI

Në sektorin financiar do të jeni të favorizuar ndaj përfitoni nga kjo periudhë për të bërë blerjet që dëshironi. Në ambientin e punës mos i tregoni projektet tuaja me kolegë jo të besuar.

BRICJAPI

Gjatë ditës së sotme do të tregoheni të ashpër ndaj dikujt që ju ka kritikuar në ambientin e punës. Në aspektin afektiv bëni mirë ti korrigjoni gabimet sa jeni ende në kohë.

UJORI

Do të kaloni një ditë të këndshme në shoqërinë miqve tuaj. Në ambientin e punës evitoni sjelljet provokuese pasi mund t’ju krijohen probleme. Në aspektin afektiv nuk do të keni guxim ti thoni gjërat si i mendoni.

PESHQIT

Do të jeni shumë të impenjuar e nuk do të keni kohë ti përkushtoheni vetes suaj. Në ambientin e punës do të merrni rezultate pozitive. Në aspektin afektiv bëni mirë të dëgjoni partnerin tuaj.

Loading...
Copyright ShkodraWeb Media © 2019 All rights reserved. | Politika e Privatësisë nga ShkodraWeb Media.