ShkodraWeb Media

E Vërteta të bën të lirë!

HOROSKOPI/ Çfarë parashikojnë yjet për shenjën tuaj, e enjte 6 qershor 2019…

DASHI

Nëse jeni në çift, dita do jetë e mërzitshme dhe pak e vështirë për t’u kaluar. Partneri nuk do bëjë ato që ju prisnit. Jupiteri do iu sjellë fat në planin financiar por ju duhet të dini si ta shfrytëzoni atë.

DEMI

Do e përforconi edhe më shumë lidhjen tuaj sot dhe do mund të ndreqni edhe mosmarrëveshjet që keni pasur. Saturni do ua përmirësojë edhe financat. Më në fund do ndiheni të qetë në këtë plan dhe do mund të blini atë që keni kohë që e mendoni.

BINJAKËT

Planetët do iu sjellin fat në planin sentimental. Bashkëpunimi do të përforcohet dhe gëzimi do të mbretërojë edhe njëherë në jetën tuaj në çift. Në planin financiar do merrni iniciativa dhe do e menaxhoni me kujdes buxhetin.

GAFORRJA

Në përgjithësi jeta sentimentale do jetë e mbrojtur. Vetëm disa do mund të mërziten pak nga rikthimi i disa fakteve të së shkuarës. Në planin financiar duhet të tregoheni të kujdesshëm që të mos arrini fundin e detit.

LUANI

Planetët do iu sjellin fat në planin sentimental. Bashkëpunimi do të përforcohet dhe gëzimi do të mbretërojë edhe njëherë në jetën tuaj në çift. Në planin financiar do merrni iniciativa dhe do e menaxhoni me kujdes buxhetin.

VIRGJËRESHA

Jeta në çift do jetë e favorizuar. Do dini si të dashuroni në mënyrë që të jepni por edhe të merrni kënaqësi pa fund. Falë mjedisit yjor, fati do iu buzëqeshë në planin financiar.

PESHORJA

Do keni ndryshime pozitive në jetën tuaj në çift sot. Do jeni më entuziaste dhe do e shihni me optimizëm të ardhmen me partnerin. Më në fund fati do jetë në anën tuaj në planin financiar.

AKREPI

Çiftet do i zgjidhin me mirëkuptim dhe qetësi mosmarrëveshjet që kanë pasur kohët e fundit. Do merrni edhe një vendim të rëndësishëm për të ardhmen. Do keni një strategji të mirë financiare dhe do ruani ekuilibrin.

SHIGJETARI

Ata që janë tashme në një lidhje do kenë një ditë të qëndrueshme dhe së bashku do mund të përmirësojnë buxhetin e përbashkët. Në planin financiar duhet të dyfishoni maturinë. Duke qenë se nuk do ketë hyrje parash bëni kujdes me shpenzimet.

BRICJAPI

Sot do reflektoni mirë për të ardhmen tuaj në çift dhe do i zgjidhni edhe dyshimet që iu kishin lindur prej kohësh. Bashkëpunimi dhe besnikëria do të mbizotërojë. Këshillohuni me ndonjë specialist nëse doni të bëni ndonjë transaksion.

UJORI

Nëse keni pasur probleme me partnerin tuaj, kjo ditë do jetë mjaft e favorshme për të bërë hapat e parë dhe për të vënë çdo gjë në rregull. Në sektorin financiar do ndërmerrni rreziqe por do ia dilni mbanë me sukses.

PESHQIT

Klima në çift do jetë goxha e ngrohtë gjatë kësaj dite. Do ndiheni mirë në krahët e atij që dashuroni dhe do i shprehni më tepër ndjenjat. Jupiteri do favorizojë financat. Do shpenzoni pa frikë sot.

Loading...
Copyright ShkodraWeb Media © 2019 All rights reserved. | Politika e Privatësisë nga ShkodraWeb Media.