HOROSKOPI/ Çfarë parashikojnë yjet për këtë fundjavë, a do të jetë me fat për shenjën tuaj…?


Dashi

Nevoja për të pasur sukses në karrierë mund të kërkojë një ndarje të përkohshme nga partneri, Aries. Sigurohuni që miku juaj të ketë informacion se çfarë po ndodh në mënyrë që të shmangni pasojat.

Demi

Disa plane për udhëtime mund të duhet të anulohen për shkak të disa zhvillimeve të papritura. Do të shqetësoheni për pasojat, por mos e humbni energjinë tuaj. Ajo do të zhvillohet në një ditë tjetër më optimale.

ShkodraWeb Channel

Binjakët

Sot do të ndiheni i vetmuar dhe i mbingarkuar. Kjo do të theksojë nevojën për të pasur pranë vetes partnerin tuaj. Por përgjegjësitë në punë nuk do t’jua lejojnë që ta përmbushni këtë dëshirë.

Gaforrja

Sot do të përballeni me disa shqetësime familjare. Ju dhe anëtarët e tjerë të familjes suaj të hasni në ndonjë provokim. Mos u shqetësoni. Në fund të ditës të gjithë do t’i shohin ngjarjet në një perspektivë pozitive.

Luani

Sot keni nevojë vetëm për qetësi dhe aspak për praninë e miqve apo telefonatave të pafund. Sigurohuni që të gjithë ta dinë se çfarë prisni në mënyrë që edhe të mos ju bezdisin. Përpiquni të menaxhoni kohën tuaj.

Virgjëresha

Një vonesë e përkohshme në marrjen e disa fondeve të pritshme mund t’ju detyrojë të shtyni një blerje shumë të nevojshme, Mos e humbisni qetësinë për këtë. Vonesa mund të ndodhë për mirë në këtë rast.

Peshorja

Jeni veçanërisht të ndjeshëm sot dhe aspak tolerues ndaj kritikave. Përpiquni të mbanin nën kontroll ndjenjat dhe gjithashtu gjuhën. Çdo problem i sotëm për të lindurit në shenjën tuaj është kalimtar.

Akrepi

Nëse keni kaluar ndonjë problem shëndetësor kohët e fundit është e këshillueshme që ta mbani atë nën kontroll. Disa vizita mjekësore do të jenë të mira për të sjelle edhe qetësi në mendjen tuaj.

Shigjetari

Pavarësisht nga disa hapa të mëdhenj që keni hedhur gjatë disa muajve të fundit, një rënie mund t’ju karakterizojë nëse nisni të dyshoni te aftësitë tuaja. Një bllokim i përkohshëm ka ndodhur, por duhet ta kaloni sa më parë atë.

Bricjapi

Po prisni të dëgjoni disa lajme të mira. Çështjet e rëndësishme të karrierës mund të përfshihen në këto lajme. A duhet patjetër që të uleni dhe të prisni? Ndoshta një telefonatë nga ana juaj është e këshillueshme.

Ujori

Kjo nuk është një ditë e mirë për të udhëtuar. Nëse e keni të detyrueshme, atëherë përdorni rrugët tokësore duke shmangur fluturimet pasi mund të hasni ne disa vonesa që do t’ju krijonin shumë stres.

Peshqit

Një mik apo koleg i përfshirë në një sipërmarrje mund të ketë nevojë për ndihmën tuaj. Përpiquni të bëni më të mirën për ta ndihmuar. Do të ndiheni mjaft mirë për kontributin tuaj që keni dhënë.

SONDAZHI NË SHKODRAWEB, JEPNI OPINIONIN TUAJ:

Të nderuar miq e mbështetës! Duke klikuar në reklamat që shfaqen në këtë faqe, ndihmoni ShkodraWeb Media të vazhdojë të jetë e lirë!