NEWS I ShkodraWeb.com

ShkodraWeb Media – E Verteta të bën të lirë!

HOROSKOPI – Çfarë parashikojnë yjet për ditën e sotme, e shtunë 28 mars 2020…

Dashi

Krijoni një pamje të mirë në mendjen tuaj për të ngritur moralin. Bëni kujdes me disa objekte të rëndësishme në shtëpinë tuaj. Mos bëni ankesa të tepërta në marrëdhënien tuaj në çift.


Demi

Ndiqni një regjim të shëndetshëm ushqimor duke e shoqëruar me ushtrime fizike. Gjendja juaj financiare do të jetë e qëndrueshme dhe do të mund të zgjidhni disa probleme financiare.

Binjakët

Do të jeni në gjendje të mirë shëndetësore, pavarësisht një dite të ngarkuar. Ekziston mundësia që partneri/partnerja juaj t’ju kërkojë ndjesë rreth një çështeje të caktuar. Shefat në punë mund të shprehin pakënaqësi ndaj jush.

Gaforrja

Ka gjasa që gjatë kësaj dite të mos ndiheni komod, por me ndihmën e një mikut tuaj mund të qetësoheni. Dëgjoni muzikë për t’u ndjerë të relaksuar. Partneri/partnerja juaj mund të ketë nevojë për më shumë vëmendje.

Luani

Sjellja juaj e nxituar mund të shkaktojë probleme në jetën tuaj bashkëshortore. Mendoni përpara se të veproni. Ekziston mundësia të arrini një marrëveshje financiare.

Virgjëresha

Përpiquni të tregoheni të duruar para kritikave që mund t’ju bëjnë sot. Shmangni peronat që iu afrohen vetëm kur ndodhen në ditë të vështira. Përpjekjet e shumta në punë, shumë shpejt do t’ju shpërblehen.

Peshorja

Pikëpamjet tuaja të sinqerta mund të lëndojnë një mikun tuaj. Kujtoni që duhet të tregoheni bashkëpunues si në shtëpi ashtu edhe në punë. Ka gjasa të debatoni me bashkëshortin/bashkëshorten tuaj rreth një të fshehte, të cilën nuk e keni ndarë me të.

Akrepi

Bëni mirë të gjeni pak kohë për t’u relaksuar pasi lodhja e tepërt do të ndikojë negativisht gjatë ditës. Në dashuri do të përjetoni momente shumë të këndshme. Nëse keni bërë ndërmend të investoni, nuk është dita e duhur.

Shigjetari

Do të ndiheni të relaksuar dhe do të keni dëshirë ta shijoni ditën sa më shumë. Do të përfitoni nga ndihma e një prej familjarëve tuaj. Rekomandohet të jeni më kreativ në marrëdhënien tuaj romantike.

Bricjapi

Nëse ndjenjat tuaja mund t’i harmonizoni me veprime të arsyeshme, do të jeni edhe më shumë të sigurt. Ndriçojeni jetën tuaj në dashuri, përpiquni që të silleni me entuziazëm ndaj partnerit/partneres suaj.

Ujori

Kontrolli emocionet dhe shmangni frikën sa më shpejt të jetë e mundur, pasi kjo do të ndikojë vetëm negativisht tek ju. Tensionet në punë nuk do t’ju lënë kohë për familajrët. Përpiquni ta shfrytëzoni më mirë kohën tuaj të lirë.

Peshqit

Tregoni më kujdes për shëndetin e partnerit/partners suaj. Rekomandohet t’i paraqisni në mënyrë më tërheqëse idetë, në mënyrë që të merrni një reagim pozitiv dhe përkrahje nga bashkëpunëtorët.

Copyright © ShkodraWeb Media ׀׀ Të gjitha materialet tona mund të përdoren lirisht nga mediat e tjera por duke përmendur burimin se nga është marrë informacioni.
Për t’u abonuar në kanalin tone në YouTube ShkodraWeb TV mjafton të klikoni: SUBSCRIBE dhe do të informoheni me lajme me video por dhe argëtoheni pa fund me humor të zgjedhur! Për të marrë njoftime për video të reja, ABONOHU tani!