NEWS I ShkodraWeb.com

ShkodraWeb Media – E Verteta të bën të lirë!

HOROSKOPI/ Çfarë parashikojnë yjet për ditën e sotme, a do të keni fat…?!

DASHI

Mos luani shumë me ndjeshmërinë e partnerit tuaj sot sepse më vonë do lindin probleme në çift. Ai ju do me të vërtetë shumë. Financat nuk do jenë aq të këqija sa ju mendonit, por kjo nuk do të thotë që ju të shpenzoni pa mbarim.


DEMI

Ata që janë në çift do kalojnë një ditë të mirë sot dhe nuk do kenë as problemin më të vogël. Shprehni lirisht gjithçka që mendoni. Në planin financiar fati do jetë në anën tuaj. Mos i bini me shkelm por shfrytëzojeni dhe hiqni disa lekë mënjanë për të ardhmen.

BINJAKET

Lidhja juaj me partnerin do bëhet edhe më serioze gjatë kësaj dite. Do mendoni t’i çoni gjërat më tej dhe të bëni edhe plane për të ardhmen. Në sektorin financiar duhet të tregoheni më largpamës dhe mos shpenzoni kot së koti vetëm për t’i bërë qejfin vetes.

GAFORRJA

Dashuria e çifteve do jetë e mbrojtur gjatë gjithë kohës sot. Jo vetëm që nuk do ndiheni në asnjë moment të vetmuar por do përjetoni edhe kënaqësi të mëdha në çift. Financat nuk do jenë të këqija, por gjithsesi mos tentoni të shpenzoni pa masë.

LUANI

Ambienti në çift nuk do jetë shumë i qetë gjatë kësaj dite. Mund të lindin mosmarrëveshje me partnerin dhe kjo do iu bëjë të ndiheni keq. Mundohuni mos e humbisni komunikimin. Financat nuk do jenë dhe aq të mira.

VIRGJERESHA

Do ngrini disa pikëpyetje sot në jetën tuaj në çift. Që të hiqni çdo dyshim flisni më hapur me atë që keni në krah. Në planin financiar do kryeni transaksione të rëndësishme dhe situata do stabilizohet mjaft.

PESHORJA

Perspektivat për jetën tuaj në çift janë të mira gjatë kësaj dite. Mos iu besoni lojërave të fatit për të rregulluar situatën financiare sepse keni për të humbur akoma më tepër.

AKREPI

Venusi do influencojë pozitivisht në jetën tuaj në çift. Do kaloni momente të paharruara me partnerin dhe emocionet do jenë të mëdha. Mos u tregoni kapriçozë në planin financiar dhe mos shpenzoni pa u menduar nëse nuk doni të ngeleni pa lekë.

SHIGJETARI

Jeta juaj në çift do jetë më e mirë sesa ju e kishit menduar gjatë kësaj dite. Do kujdeseni më tepër për partnerin dhe do i kushtoni atij më tepër rëndësi. Do iu duhet të bëni disa shpenzime të domosdoshme sot dhe financat do tronditen pak.

BRICJAPI

Do flisni për gjithçka me partnerin tuaj sot dhe do iu jepni zgjidhje të gjitha problemeve që iu kishin dalë para disa kohësh. Në planin financiar do keni mundësi të kryeni transaksione të rëndësishme dhe do e stabilizoni tej mase situatën.

UJORI

Çiftet nuk do kenë për çfarë të qahen gjatë kësaj dite. Komunikimi do mbizotërojë gjatë gjithë ditës dhe në mbrëmje partneri do iu përgatisë surpriza mjaft të këndshme. Për financat duhet të kujdeseni më tepër.

PESHQIT

Influenca e Uranit do jetë negative në planin sentimental të çifteve. Atmosfera mund të bëhet konfuze dhe kjo do sjellë mosmarrëveshje e debate. Bëni durim sepse pas disa kohësh do vijë dita e përshtatshme. Financat do fillojnë të përmirësohen ndjeshëm.

Copyright © ShkodraWeb Media ׀׀ Të gjitha materialet tona mund të përdoren lirisht nga mediat e tjera por duke përmendur burimin se nga është marrë informacioni.
ShkodraWeb Media
ShkodraWeb Media