NEWS I ShkodraWeb.com

ShkodraWeb Media – E Verteta të bën të lirë!

HOROSKOPI/ Çfarë parashikojnë yjet për ditën e parë të javës, e hënë 8 korrik 2019…

Dashi Sot dëshironi të bëni një udhëtim të këndshëm. Ju do të udhëtoni me miqtë tuaj duke njohur vende të reja. Në udhëtim do të njihni njerëz të duhur, që do të bëhen shoqëria juaj. Demi Sot do të keni energji pozitive për të punuar në profesionin tuaj. Aspekti financiar do të jetë i mirë pasi do të realizoni me sukses një projekt. Gjithçka shkonë mirë në romancë. Binjakët Sot do të jeni në shoqërinë e miqve tuaj. Ju do të bisedoni me ta për çështje të ndryshme duke u argëtuar. Në aspektin afektiv do të shprehni çdo gjë që mendoni te partneri. Gaforrja Sot do të merrni disa informacione, sesi mund të keni më shumë të ardhura financiare. Ju do të keni ndryshime në aspektin profesional. Mbase, ju do të filloni një punë të mirë. Luani Sot një person i rëndësishëm dëshiron të bisedojë me ju për një çështje personale. Ju do të jepni ide të reja, që ai të realizojë me sukses çdo gjë. Financat janë pozitive. Virgjëresha Sot do të merrni pjesë në një aktivitet social. Ju do të merrni ide interesante nga disa persona të rinj. Në mbrëmje do të dilni në shoqërinë e partnerit për t’u relaksuar. Peshorja Sot është ditë pozitive për të shprehur idetë tuaja te personat e tjerë. Ju do të merrni disa informacione të reja për profesionin. Në mbrëmje shikoni ndonjë film interesant. Akrepi Sot do të merreni me një projekt që ka të bëjë me financat. Ju do të shprehni idetë tuaja te disa persona të rëndësishëm. Në aspektin afektiv duhet të komunikoni me partnerin. Shigjetari Sot dëshironi të merreni me projekte krijuese. Ju do të punoni me shkrime interesante që do të kenë sukses. Në mbrëmje dilni për të festuar me miqtë, pasi do të argëtoheni. Bricjapi Sot do të shprehni idetë artistike te shoqëria juaj. Në aspektin financiar do të keni më shumë të ardhura. Organizoni një mbrëmje të këndshme në shoqërinë e partnerit tuaj. Ujori Sot gjithçka do të shkojë siç e keni menduar ju në aspektin social. Ju do të merrni pjesë në një aktivitet të rëndësishëm. Organizoni një mbrëmje të këndshme në shoqërinë e miqve. Peshqit Sot është një ditë pozitive për të njohur persona të rinj. Ju do të punoni me ta për një projekt interesant. Në mbrëmje dilni me këta persona, pasi do të merrni ide të reja.

Copyright © ShkodraWeb Media ׀׀ Të gjitha materialet tona mund të përdoren lirisht nga mediat e tjera por duke përmendur burimin se nga është marrë informacioni.
Për t’u abonuar në kanalin tone në YouTube ShkodraWeb TV mjafton të klikoni: SUBSCRIBE dhe do të informoheni me lajme me video por dhe argëtoheni pa fund me humor të zgjedhur! Për të marrë njoftime për video të reja, ABONOHU tani!