NEWS I ShkodraWeb.com

ShkodraWeb Media – E Verteta të bën të lirë!

HOROSKOPI/ Çfarë parashikojnë yjet, a do të jetë një ditë me fat për shenjën tuaj…?!

DASHI

Sot do të jetë një ditë pozitive për të realizuar gjërat që doni. Në aspektin profesional do të filloni një projekt të ri. Ju do të keni sukses, duke punuar me disa nga kolegët.


DEMI

Sotdo të jetë një ditë e këndshme për aspektin afektiv. Ju do të kuptoni çdo bisedë që bënë partneri. Aspekti financiar është pozitiv, prandaj ju mund të kryeni disa investime.

BINJAKET

Sot do të keni një komunikim të mirë me personat që doni. Ju do të jepni ide pozitive në bisedat që do të bëni me këta persona. Në mbrëmje do të argëtoheni me miqtë tuaj.

GAFORRJA

Sot do të merrni pjesë në një aktivitet social. Ju do të dëgjoni mirë gjithçka që do të thonë disa persona të rëndësishëm. Në mbrëmje dilni me shoqërinë tuaj, pasi do të argëtoheni.

LUANI

Sot do të jeni në shoqërinë e këndshme të një personi të rëndësishëm. Ai do t’ju bëjë një supriz të bukur, që do t’ju argëtojë. Në aspektin financiar bëni shpenzimet që dëshironi.

VIRGJERESHA

Sot do të merrni disa informacione të reja në aspektin profesional. Ju do të keni ide interesante për të filluar një projekt. Në aspektin financiar do të keni më shumë të ardhura.

PESHORJA

Sot do të qëndroni në shtëpi, duke lexuar libra interesant. Në mbrëmje do të dilni me disa nga miqtë tuaj. Në aspektin financiar nuk duhet të shpenzoni, pasi ju nuk keni të ardhura.

AKREPI

Sot do të merrni pjesë në një aktivitet me partnerin tuaj. Ju do të merrni ide nga ai, që gjithçka të realizohet siç duhet. Në aspektin financiar mund të kryeni disa investime.

SHIGJETARI

Sot do të merreni me aspektin profesional. Ju do të filloni një projekt të rëndësishëm me disa koleg. Aspekti financiar është pozitiv, prandaj shpenzoni për gjërat që ju duhen.

BRICJAPI

Sot do të jetë një ditë pozitive për aspektin social. Ju do të takoni disa persona interesant, që do të bëhen miqtë tuaj. Aspekti financiar është i mirë, prandaj mund të shpenzoni.

UJORI

Sot do të punoni për një projekt të ri që ka të bëjë me profesionin. Ju do të merrni disa ide pozitive nga miqtë tuaj, që të keni sukses. Në mbrëmje do të festoni me këta persona.

PESHQIT

Sot do të jetë një ditë e këndshme në aspektin social. Ju do të jeni

në shoqërinë e miqve, duke biseduar për çështje të ndryshme. Financat

duhet t’i menaxhoni në mënyrë pozitive.

Copyright © ShkodraWeb Media ׀׀ Të gjitha materialet tona mund të përdoren lirisht nga mediat e tjera por duke përmendur burimin se nga është marrë informacioni.
Për t’u abonuar në kanalin tone në YouTube ShkodraWeb TV mjafton të klikoni: SUBSCRIBE dhe do të informoheni me lajme me video por dhe argëtoheni pa fund me humor të zgjedhur! Për të marrë njoftime për video të reja, ABONOHU tani!