HOROSKOPI – Çfarë ju kanë rezervuar yjet, mësoni parashikimin e fatit për ditën e shtunë, 12 shkurt 2022…

Dashi: Sot mund të kthehen disa probleme në çift, ashtu siç ndodhi fundjavën e kaluar. Në punë keni nevojë për pak optimizëm, të kultivoni projekte të reja.

Demi: Në dashuri mund të përjetoni ndjesi të këndshme, ndërsa do të keni lajme të mira në fundjavë. Në punë mund të vendosni të ndryshoni bashkëpunime, ndoshta duke filluar nga e para.


Binjakët: Në dashuri, shumë gjëra të reja janë në horizont, por do të duhet të përpiqeni të lëshoni veten. Një lajm i mirë është edhe për punonjësit që do të jenë në gjendje të marrin një promovim.

Gaforrja: Hëna është me ju sot dhe ju jep besim, gjë që ju mungonte në ditët e para të shkurtit. Diçka nuk shkon në punë por përpiquni të trajtoni çdo gjë me qetësi.

Luani: Dashuria do të evoluojë dhe Hëna së shpejti do të jetë pranë jush. Të hënën 14 dhe të martën 15 mund të ketë emocione të paharrueshme. Situata në punë është më kërkuese se dashuria dhe së shpejti mund të merrni një lajm të mirë për të ardhmen tuaj.

Virgjeresha: Nëse keni qenë për pak kohë larg dashurisë, këtë të shtunë do të ketë një afrim. Për punën duhet të prisni momentin e duhur, kërkesat mund të avancohen por ato që ju kërkoni, do të realizohen nga vera.

Peshorja: Sot mund të bëni një bisedë shumë të qartë me partnerin tuaj. Fundi i muajit është shumë premtues në punë, ndaj duhet të dini si të përfitoni prej tij.

Akrepi: Emocionet që lindin në këtë periudhë janë të rëndësishme, veçanërisht për ata që janë mësuar të jenë vetëm. Pozicionet e reja sjellin përgjegjësi të reja në punë.

Shigjetari: Do e keni vështirë që të përmbaheni sot, por duhet të përpiqeni. Është e lehtë për dikë që të debatojë me ju në punë, por përpiquni të mos mendoni për këtë.

Bricjapi: Në këtë periudhë, jeni në një gjendje trazirash emocionale. Vetëm ju që nuk ndaleni për asnjë moment e keni vënë re mënyrë e shpejtë se si kanë kaluar këto ditë, por mbingarkesa do ju shpërblehet.

Ujori: Situata e përgjithshme ju fton të dashuroni pa probleme apo frenime të çfarëdo lloji. Nëse dikush ju ofron një marrëveshje të mirë, tani është koha e duhur që ta mendoni seriozisht.

Peshqit: Sot është një ditë shumë interesante për dashurinë, sidomos për ata që po shijojnë histori dashurie prej kohësh. Për ata që do të keni takime biznesi, Jupiteri do të jetë në anën tuaj për t’ju ndihmuar.