HOROSKOPI – Çfarë ju kanë rezervuar yjet, mësoni parashikimin e fatit për ditën e premte, 4 shkurt 2022…

Dashi: Në dashuri situata ka ngecur në mëngjes, ndërsa pasdite hëna është në anën tuaj, dhe do tju sjellë më shumë energji.

Dashuri: Në dashuri do të rikthehet qetësia, dhe për lidhjet e reja do të duhet shumë përkushtim. Në punë, një kohë e shkëlqyer për ata që duan të ecin përpara.


Binjakët: Në dashuri tani duhet të flasim qartë, por kini kujdes nga historitë me të lindurit e shenjës së Peshqve dhe Shigjetarit. Në punë ka probleme të vogla ekonomike për t’u zgjidhur!

Gaforrja: Në dashuri ka diçka të çuditshme në ajër, sidomos pasdite. Në punë dëshironi të nisni projekte të reja, por kujdes sepse Marsi është në kundërshtim me ju dhe duhet të bëni kujdes!

Luani: Në dashuri në fundjavë Hëna do të jetë në anën tuaj dhe gjithçka do të jetë mirë. Në punë, një ditë e veçantë: po kërkoni stabilitet, por shumë gjëra kanë ndryshuar!

Virgjëresha: Hëna është e kundërt, ka tensione dhe biseda për tu bërë në dashuri. Në punë, lajme në rrugë dhe suksese pranë!

Peshorja: Në dashuri është më mirë të tregoheni të kujdesshëm, veçanërisht me të lindurit në shenjën e Gaforres dhe Dashit. Në punë, përpiquni të mbyllni diçka të gabuar!

Akrepi: Në dashuri, dita është e mirë, duhet ta kaloni me ata që doni. Në punë, situatë interesante: në mars do të ketë dyshime, më mirë veproni tani!

Shigjetari: Hëna është kundër, por pasdite kthehet në anën tuaj. Në punë, padyshim që keni shumë forcë në krahasim me të kaluarën!

Bricjapi: Në dashuri dita është e ndrydhur, sidomos pasdite. Në punë ka pak lodhje: sot nuk ka përqendrim!

Ujori: Në dashuri është më mirë të aktroni, veçanërisht nëse keni dikë që ju pëlqen. Në punë jeni përballur me një ndryshim muajt e fundit, por ka qenë zgjedhja e duhur që keni bërë!

Peshqit: Në dashuri nuk duhet të keni frikë nga gjërat e reja, edhe nëse ju është dashur të përballeni me zhgënjime në të kaluarën. Në punë çdo gjë shkon mirë të paktën deri në qershor.