HOROSKOPI – Çfarë ju kanë rezervuar yjet, mësoni parashikimin e fatit për ditën e mërkurë 7 shtator 2022…

Dashi

Hëna është më në fund e favorshme, por kujdes që të mos krijoni polemika të panevojshme. Ka projekte afatgjata në punë, bëni ç’të mundeni për t’i arritur ato.


Demi

Pozicioni i kundërt i Hënës, bën që t’ju këshilloj që të tregoheni të kujdesshëm në diskutime. Do të ketë një ndryshim në kontratën tuaj të punës.

Binjakët

Hëna kthehet në shenjën tuaj, ka një dëshirë të madhe për veprim në dashuri. Në punë, nëse duhet të flisni për diçka që nuk ju pëlqen, mendohuni mirë nëse duhet ta bëni.

Gaforrja

Venusi është i favorshëm, është e rëndësishme të kultivoni ndjenjat për një lidhje dashurie në këtë periudhë. Kushdo që ka një biznes do të përpiqet të krijojë një grup të ri bashkëpunues.

Luani

Në dashuri ka distanca për të kapërcyer, gjërat duhen parë me kujdes që të mos krijohen barriera shtesë. Në punë është mirë të bëni një pauzë.

Virgjëresha

Ca histori dashurie të vjetra ose të ndërprera është më mirë të lihen në të kaluarën. Në punë probleme shfaqen, por do të kapërcehen shpejt.

Peshorja

Ditë interesante për dashurinë, kjo e mërkurë 7 shtator. Menaxhimi i punës do të marrë kohë të bollshme nga dita juaj Ndoshta ju duhet të rishikoni orarin e punës.

Akrepi

Orët e ardhshme do të krijojnë konfuzion në jetën tuaj dhe në dashuri. Përpiquni të qëndroni të qetë, veçanërisht në punë.

Shigjetari

Duhet t’i ktheheni besimit në ndjenja, edhe nëse ka pasur një ndarje. Në punë keni një situatë të favorshme.

Bricjapi

Nëse duhet t’i deklaroni dashurinë dhe ndjenjat dikujt, kjo e mërkurë është dita e duhur. Në punë, krahasuar me muajin e kaluar, gjërat janë më mirë.

Ujori

Në dashuri nuk ka më probleme si në gusht, por në punë ata që punojnë për veten, duhet të merren me punë!

Peshqit

Takime interesante në dashuri, por jeni tepër të fokusuar në punë. Dhe e gjitha kjo, kur, përkundrazi do t’ju duhej një pushim.