HOROSKOPI – Çfarë ju kanë rezervuar yjet, mësoni parashikimin e fatit për ditën e martë 15 shkurt 2022…

Dashi: Gjithçka do të jetë më mirë nga marsi kur Venusi do të jetë me ju. Në punë momenti është i veçantë, më mirë të shmangni konfliktet!

Demi: Është më mirë të qëndroni të qetë. Në punë po vjen diçka e mirë, sidomos nga pikëpamja ekonomike. Mundohuni të vlerësoni projektet!


Binjakët: Në punë ka konfuzion, por tranziti i Mërkurit do të ndihmojë. Fundjava do jetë e rëndësishme, por mund të merrni edhe një vendim drastik!

Gaforrja: Venusi do të jetë me ju. Në punë ambienti është armiqësor dhe mund të debatoni me ata që nuk ju kuptojnë!

Luani: Po riktheni gjithçka në lojë. Në punë, nëse keni hapur një biznes së fundmi, duhet të korrigjoni disa probleme që lidhen me paratë!

Virgjëresha: Në dashuri më në fund do të keni një pamje më të qartë. Në punë ka më pak konflikte, por përpiquni të sqaroheni për të ardhmen!

Peshorja: Më mirë filloni të dilni, sepse Merkuri është me ju. Në punë, një periudhë rinovimi veçanërisht për ata që kanë biznesin e tyre!

Akrepi: Ndonjëherë është më mirë ta shpërfillni. Në punë ka rikuperim, por gjithçka duhet bërë me qetësi: nëse duhet të bëni një kërkesë, mendojeni mirë.

Shigjetari: Mërkuri është me ju. Në punë, kini kujdes nga diskutimet: ndoshta mund të bëni edhe gjëra që nuk ju interesojnë shumë!

Bricjapi: Do të duhet të deklaroheni te dikush i veçantë. Në punë, nëse jeni duke pritur një telefonatë të rëndësishme, mendoni se mund të arrijë brenda 48 orëve!

Ujori: Kini kujdes nga marrëdhëniet afatgjata, veçanërisht nëse mërzia po ju pushton. Në punë, ata që kanë biznesin e tyre do të mund të fitojnë më shumë.

Peshqit: Menaxhim me qetësi dhe maturi. Në punë po vijnë përgjigje pozitive: jepni kohë pas kohe dhe gjithçka do të shkojë si duhet!