HOROSKOPI/ Çfaarë parashikojnë yjet për shenjën tuaj për ditën e sotme, e martë 8 tetor 2019…

Dashi


Sot do të duhet të keni kujdes që të mos shkoni në një tërbim për çdo marrëzi, në të vërtetë është me të vërtetë e parëndësishme diçka e tillë. Ju keni mundësinë të bëni gjëra të reja dhe të ofroni më shumë mundësi dhe garanci për të ardhmen.

Demi

Jo keq gjysma e parë e ditës, me Venusin në favor të anës tuaj, pasioni do të ndizet dhe do të shfaqet hapur me ata rreth jush. Sot ju jeni nën presion dhe e keni të vështirë të pranoni disa lajme në lidhje me punën.

Binjakët

Ndjenjat në trazira, një histori në krizë do t’ju bëjë të mendoni dhe nuk do t’ju bëjë të flini paqësisht. Ndoshta është më mirë të shtyhet, megjithatë, mos merrni vendime të nxituara. Ditë pozitive në punë.

Gaforrja

Venusi ka hyrë në shenjën tuaj dhe do të ngjyrosë takimet tuaja sentimentale me nuanca të nxehta. Edhe nëse Hëna ju bën pak nervoz, gjithçka do të funksionojë bukur. Biznesi është i mirë dhe ju mund të ndërmerrni projekte ambicioze.

Luani

Do të përballeni me një ditë mjaft të tensionuar dhe do të jetë e vështirë për ju të qëndroni të qetë në dashuri. Mundohuni të plotësoni nevojat e të dashurit tuaj. Nw punw do keni energji për të shitur dhe promovuar suksesin e biznesit.

Virgjëresha

Fillimi i ditës së qetë, megjithatë në mbrëmje do të ketë tensione në dashuri. Xhelozia dhe zotërimi mund të bëjnë që të shkosh në një tërbim, të moderosh veten!

Peshorja

Gjysma e parë e ditës do të jetë pak e keqe, dhe do jeni pak të prirur për të folur. Jini më shumë diplomat në dashuri nëse doni të shmangni grindjet. Puna është e mirë dhe keni plane të mëdha për të ardhmen.

Akrepi

Një ditë me të vërtetë e mirë për dashurinë, Venera do ju bëjë të jetoni momente me pasion të nxehtë. Dashuritë e vjetra mund të ringjallin tërheqjen seksuale dhe të vazhdojnë të qetë në të ardhmen.

Shigjetari

Sot një Venus që kundërshton shenjën tuaj mund të shkaktojë disa grindje në dashuri. Mos u mashtroni nga krenaria dhe flisni qartë. Mirë gjysma e parë e ditës, veçanërisht për punën, mbështetja e Mërkurit premton sukses.

Bricjapi

Ndikimet e Diellit dhe Hënës do t’ju ndihmojnë të vlerësoni në mënyrë objektive situatat aktuale në lidhje me jetën tuaj private. Mbroni fort një histori serioze, por eliminoni atë që nuk është e drejtë.

Ujori

Sot do të keni mundësi të vlerësoni një situatë sentimentale që duket se vazhdon ngadalë. Kalimi i Hënës në shenjën tuaj do t’ju ndihmojë të kuptoni më mirë. Mërkuri në shenjën tuaj do të favorizojë biznesin.

Peshqit

Dashuria është e mirë, marrëveshja po lulëzon dhe kushdo që ka një partner të caktuar mund të shpresojë për diçka më shumë sesa një marrëdhënie të thjeshtë. Parashikohen shumë projekte për çiftet.