Hakmerret kryebashkiaku, shkarkon me urgjence 3 zyrtare te LSI-se (emrat)

Kryetari i bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj shkarkoi sot nga detyra 3 zyrtarë të bashkisë të cilët vijnë nga radhët e LSI. Burime nga bashkia bëjnë me dije për ‘BalkanWeb’ se është shkarkuar nga detyra drejtori i Ndërmarrjes numër 3 të kryeqytetit Artjon Caushllari, administratori i Njësisë Farkë Mateo Shaba, si dhe drejtoresha e qendrës sociale në Shkozë Kajame Sinani. Nuk dihen ende shkaqet dhe motivet e shkarkimit të këtyre 3 zyrtarëve.