Gruaja 38 vjeçare shkon pa shenja jete në spital, policia sqaron se çfarë ka ndodhur…

Një grua ka humbur jetën në qytetin e Vlorës këtë të martë. Ajo nuk ka mundur të mbijetojë dhe ka mbërritur pa jetë në spital. Dyshohet se e reja, ka tentuar të ndezë pompën e ujit por ka rënë në kontakt me rrymën elektrike.

NJOFTIMI I POLICISE

Rreth orës 07:36, në Spitalin e Vlorës ka shkuar pa shenja jete shtëtësia I.A., 38 vjeç, banuese në Vlorë. Nga hetimet paraprake dyshohet se kjo shtetase ka tentuar të ndezë pompën e ujit por ka rënë në kontakt me rrymën elektrike dhe si pasojë ka gjetur v.dekjen. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje duke kryer hetimet për sqarimin e rrethanave.


Për t’u bërë pjesë e grupit të "ShkodraWeb Media" mjafton të klikoni JOIN GROUP dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHKODRAWEB MEDIA ONLINE: https://www.facebook.com/groups/shkodrawebportal