ShkodraWeb Media

E Vërteta të bën të lirë!

Gruaja 38 vjeçare shkon pa shenja jete në spital, policia sqaron se çfarë ka ndodhur…

Një grua ka humbur jetën në qytetin e Vlorës këtë të martë. Ajo nuk ka mundur të mbijetojë dhe ka mbërritur pa jetë në spital. Dyshohet se e reja, ka tentuar të ndezë pompën e ujit por ka rënë në kontakt me rrymën elektrike.

Loading...

NJOFTIMI I POLICISE

Rreth orës 07:36, në Spitalin e Vlorës ka shkuar pa shenja jete shtëtësia I.A., 38 vjeç, banuese në Vlorë. Nga hetimet paraprake dyshohet se kjo shtetase ka tentuar të ndezë pompën e ujit por ka rënë në kontakt me rrymën elektrike dhe si pasojë ka gjetur v.dekjen. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje duke kryer hetimet për sqarimin e rrethanave.

Loading...
Copyright ShkodraWeb Media © 2019 All rights reserved. | Politika e Privatësisë nga ShkodraWeb Media.