GRABITJA NË RINAS/ Policia vë në pranga katër persona, tre dyshohet si bashkëpunëtorë ndërsa tjetri pjesëmarrës…

Policia e Shtetit ka vënë në pranga katër persona të cilët dyshohet se kanë lidhje me grabitjen e ndodhur në datën 9 prill 2019 në aeroportin e Rinasit. Mësohet se tre prej tyre janë bashkëpunëtorë ndërsa njëri prej të arrestuarve dyshohet se ka marrë pjesë në grabitje.

Policia ka ushtruar kontrolle të shumta në Elbasan, Fushë-Krujë dhe Tiranë.

Loading...

Postimet e fundit nga ShkodraWeb

PROFIL/ La SHBA-në për të nisur gazetarinë sportive në Shqipëri, rrëfen “50 hijet” e saj shkodrania simpatike…

Ajo...

Rradhë të gjata në Muriqan, vetëm në 24 orë hyrje- daljet numrëojnë 7 mijë persona dhe 2 mijë automjete…

Pjesa...

FOTO/ Zbulohet servisi ku u modifikua furgoni “Hetimi tatimor” me të cilin u “përlanë” 10 milion euro në Rinas…

Report...

Close