“Golfi” përplas këmbësorin në Milot, drejtuesi i mjetit dërgohet me urgjencë në spital- humb jetën këmbësori (emri)

Një person ka humbur jetën në një aksident rrugor të ndodhur mbrëmjen e kësaj të marte në aksin rrugor Fushë-Krujë – Laç. Viktima është Murat Zani, rreth 70 vjeç. Sipas informacioneve paraprake, ai ishte duke ecur në rrugë kur është përplasur nga një automjet. Më pas u transportua në spital, por nuk mundi të mbijetojë.

Ndërkohë, drejtuesi i mjetit është shoqëruar në Polici.

Loading...

Më shumë artikuj nga ShkodraWeb:

Këshilli Bashkiak Malësi e Madhe “lëshon dorën”, shpall 4 “Qytetarë Nderi” në një mbledhje… (emrat)

Çifti i të moshuarëve shqiptarë shpallen në kërkim në SHBA, përvetësuan 32 mijë dollarë…(emrat)

Mesazhi i fortë i Angelo Massafra në Shkodër: Idhujt e pushtetit dhe të pasurisë po zënë vendin e Krishtit tek…

Close