Gjendet i pajetë pas banesës së tij, 60 vjeçari i jep fund jetës duke u vetëvarur…

Një ngjarje e rëndë është regjistruar sot në Farkë të Madhe, ku një 60-vjeçar i ka dhënë fund jetës duke u vetëvarur.

Ngjarja ndodhi rreth orës 14:15. Burime zyrtare nga policia bënë me dije se shtetasi me inicialet A. V, u vet i vetëvarur pas banesës së tij.


Grupi hetimor ndodhen në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.