ShkodraWeb Media

E Vërteta të bën të lirë!

Gjendet i pajetë në makinën e tij 24 vjeçari shqiptar që jetonte në Pordenone të Italisë (dyshimet e para)

Një shqiptar 24-vjeçar u gjet i pajetë në makinën e tij ne Itali. Ngjarja ka ndodhur nje dite me pare e sipas mediave italiane, makina e te riut shqiptar ishte parkuar në San Donà di Piave. Mesohet se shqiptari jetonte në zonën e Pordenones dhe sipas hetimeve të para nga policia, humbja e jetës mund të jetë shkaktuar nga një mbidozë d.roge.

Megjithatë, do të nevojitet një autopsi për të konfirmuar këtë, edhe pse hetimet jane orientuar pikerisht ne kete piste. Djali shqiptar nuk ka pasuar asnje precedent te meparshem.

Loading...
Copyright ShkodraWeb Media © 2019 All rights reserved. | Politika e Privatësisë nga ShkodraWeb Media.