EMRI/ Gjendet i pajetë në banesë 68 vjeçari, dyshohet se i ka dhën fund jetës pas një gjendje të rënduar…

Një i moshuar është gjetur i pajetë në banesën e tij në fshatin Shumbat të Dibrës. Personi është Xheladin Mandri 68 vjeç. Burime nga policia e Dibrës bëjnë të ditur se ai dyshohet të jetë vetëvr.arë, vendim i ardhur nga një gjendje e rënduar psikologjike.

Motivi i ngjarjes së rëndë përforcohet për shkak se pranë tij është gjetur edhe një ar.më. Mësohet se 68 vjeçari jetonte i vetëm.


Për t’u bërë pjesë e grupit të "ShkodraWeb Media" mjafton të klikoni JOIN GROUP dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHKODRAWEB MEDIA ONLINE: https://www.facebook.com/groups/shkodrawebportal