Gjendet i pajetë 69 vjeçari nga Lezha, policia jep detajet e para për ngjarjen e rëndë…


Trupi i pajetë i një personi është gjetur sot në fshatin Gajush,Lezhë. Policia tha se trupi i pajetë i përket shtetasit N.D., 69 vjeç, banues në Gajush. Nga veprimet e para hetimore dyshohet që të jetë vetëhèlmúar.

Lezhë/Informacion paraprak

Sot,rreth orës 11: 30, në fshatin Gajush, Lezhë është gjetur i vdékùr shtetasi N.D., 69 vjeç, banues në Gajush. Nga veprimet e para hetimore dyshohet që të jetë vetëhèlmúar.

Grupi hetimor ndodhet në vendgjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të kësaj ngjarje.