Gjendet dy femijet e denoncuar si te humbur nga nena e tyre

Drejtoria Vendore e Policise Tirane njofton: Në lidhje me denoncimin e bërë më datë 07.08.2017   në Komisariatin e Policisë  nr 6 në Kombinat nga një shtetase për largimin nga banesa më datë 06.08.2017 e dy fëmijvë të saj të mitur, E.M., 12 vjeç, dhe F.M., 10 vjeç, ju informoj se: Të dy fëmjët janë gjetur para 30 minutash në rrugët e bllokut Tiranë në gjendje shëndetësore të mirë dhe  tashmë ndodhen me mamanë e tyre. /ShkodraWeb/