“Gëzuar Shën Valentinin”, Aurela uron publikisht Bashën dhe i publikon foton e disa viteve më parë…

Bashkëshortja e Lulzim Bashës ka përcjellë një urim për liderin e PD me rastin e ditës së Shën Valentinit. Aurela Basha shkruan se bashkëshorti i saj, Lulzim Basha është çdo ditë shembull për të dhe çdo ditë e do edhe më shumë

Me rastin e urimit, ajo ka nxjerrë një foto të çiftit bashkë shumë vite më parë.


PUBLIKIMI NGA AURELA BASHA

Gëzuar Shen Valentinin @lulzimbasha . Çdo ditë je shembull për mua, çdo ditë të dua më shumë! #shenvalentin

© ShkodraWeb.com

ShkodraWeb Channel