GAZETAT/ Faqet e para të shtypit të ditës për këtë të diel, 24 mars 2019…

Faqet e para të gazetave të përditshme shqiptare, në versionin e tyre print që mund ta gjeni pranë kioskës së shtypit, ofrojnë këto tituj kryesorë për lexuesit e tyre, për ditën e diel- 24 mars 2019:

Loading...

Më shumë artikuj nga ShkodraWeb:

MOTI/ Parashikimi i sinoptikanëve për të dielen dhe ditën e parë të javës që nis nesër….

HROSOKOPI/ Çfarë parashikojnë yjet për këtë të diel, a do të jetë me fat për shenjën tuaj…?!

Mesazhi që dha Fatos Nano në kongresin e Partisë Socialiste…

Close